PRACA W SPRZEDAŻY

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU SPRZEDAŻY

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży w REMA TIP TOP

🚀 Gotów na wyzwania w dynamicznym świecie sprzedaży?

Zakres obowiązków:

  • Nieustanna analiza rynku oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych.
  • Budowanie długoterminowych i stabilnych relacji z klientami.
  • Realizacja ustalonych celów sprzedażowych – dążenie do przekraczania granic możliwości.
  • Tworzenie atrakcyjnych ofert handlowych.
  • Precyzyjne raportowanie aktywności handlowych w systemie CRM.

🌟 Cechy idealnego kandydata:

  • Doświadczenie w sprzedaży lub realizacji zamówień, mile widziane w sektorze technicznym.
  • Biegłość w języku angielskim lub niemieckim na poziomie B1, umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, z naciskiem na Excel.
  • Determinacja w dążeniu do celów sprzedażowych oraz zapał do pracy.
  • Otwartość i umiejętności interpersonalne niezbędne do budowania silnych relacji.
  • Gotowość do pracy w zespole i współtworzenia sukcesów.

🌍DOŁĄCZ DO NAS!

Czy jesteś gotów na karierę, która ewoluuje razem z Twoimi osiągnięciami? Jeśli tak, to jesteś idealnym kandydatem do naszego zespołu. Zapraszamy Cię do przyłączenia się do elity sprzedawców w REMA TIP TOP, gdzie każde osiągnięcie jest tylko początkiem drogi do jeszcze większych sukcesów. Przyłącz się i odkryj, jak możesz osiągnąć szczyty możliwości w naszym międzynarodowym zespole.

#KarieraWRemaTipTop #SprzedażBezGranic #RozwójICele

AKTUALNE OFERTY PRACY
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
Piaskarz
Spawacz - monter
Wulkanizator pasów transmisyjnych
Lakiernik (Malarz natryskowy)